Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK)

PSZOK dla GMINY DOMASZOWICE

           Od dnia 01.01.2023 r. uruchomiony został Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) dostępny dla mieszkańców gminy Domaszowice. Zlokalizowany w miejscowości Ziemiełowice na terenie Gminy Namysłów na działkach należących do Zakładu Wodociągów i Usług Komunalnych „EKOWOD” Sp. z o.o. z siedzibą w Namysłowie.

PSZOK będzie prowadził odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych w każdy poniedziałek w godz. 10oo-15oo ( dzień roboczy).

          ZWiUK „ EKOWOD” Sp. z o.o.  zobowiązany jest do odbioru odpadów komunalnych dostarczonych do PSZOK od mieszkańców Gminy  Domaszowice zgodnie z uchwałą Rady Gminy Domaszowice Nr XXXVIII.290.2022 z dnia 9 września 2022 r. w sprawie określenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

          Pierwszym krokiem, który należy uczynić przed zdaniem odpadów na PSZOK jest wypełnienie oświadczenia mieszkańca w sprawie rodzajów odpadów, które zamierza dostarczyć na PSZOK,  do pobrania w Urzędzie Gminy lub poniżej.

PDFOŚWIADCZENIE NA PSZOK.pdf (374,20KB)

PDFZASADY KORZYSTANIA Z PSZOK GMINA DOMASZOWICE.pdf (351,84KB)

PDFRODZAJ ORAZ ILOŚĆ ODPADÓW PRZYJMOWANYCH NA PSZOK.pdf (209,26KB)